Home 3 Bayan İç Giyim 3 Yeni İnci İç Giyim Firması
yeni inci
yeni inci

Yeni İnci İç Giyim Firması

Erkeklere yönelik iç giyim markası Kıtaro ve bayanlar için Maddam markalarını bünyesini ekleyen Yeni İnci, kurduğu iki yeni fabrikasıyla’da yıllık üretimini iki katına çıkartacak. Çok uzun yıllardır iç giyim sektöründe olduklarını belirten Yeni İnci’nin genç patronlarından Furkan Atakan, bu iki yeni marka ile yurt dışına yaptıkları yüzde 30’luk ihracatla

yeni inci

yeni inci

rını yüzde 50’lere çıkartmak hedefinde olduklarını söyledi.

Özellikle bayanlara yönelik cinselliği ön plana çıkarmak amaçlı üretilen her türlü iç giysi. Erkekler için de iç giyim kavramı kullanılıyor olsa da erkekte iç giyim çok dar bir yer tutmaktadır. Buna karşın bayanlardaki iç giyim ürün yelpazesi hayli geniştir.

Erkek iç giyim sektörüne Kıtaro markasıyla giriş yaptıklarını belirten , bayan iç giyimindeki başarılarını erkek iç giyim sektöründe de yakalamak hedefinde olduklarını belirtti. Türkiye’de kadınlar kadar erkeklerinde iç giyim alışverişi yapmayı sevdiklerini söyleyen Atakan, kalite ve tasarımlara en az kadınlar kadar ilgililer dedi. Yurt içinde 3000 noktaya ürün vererek ulaştıklarını belirten Atakan yeni yılda hedefimiz bu noktaları daha fazla arttırıp yurt dışına da daha fazla satış yapmak dedi.