Home 3 2014 gecelik modelleri 3 Sütyen Aksesuarları
Türkiye'de iç giyim
Türkiye'de iç giyim

Sütyen Aksesuarları

Sütyen Aksesuarları

Sütyen Aksesuarları

Bir bayan ne kadar harika bir vücudu ve güzel bir yüze sahip olurlarsa olsun giyimleri onları esas ele veren şeylerdir ve ancak kıyafetlerine gösterdikleri itina , temizlik ve ahenk ile ancak bir bütün yakalayabilirler. İç giyim sektörü de bu anlamda bayanlar için hiç durmadan yeni ürünler üretmekte ve kullanıma sunmaktadırlar. Sütyen aksesuarları da bunlardan biridir.

Sütyen aksesuarı denilince ilk akla sütyen askıları gelmektedir. Ne kadar itina gösterilirse gösterilsin bazı bluzların yakasından, arkasından ya da önünden sütyen askıları görülebilmektedir. Bu askılar çoğu kez giyim ile uygun olmamakta ve fazla sakil görüntüler oluşturmaktadır. Özellikle normal ve iri göğüslü kadınların askılı sütyenden vazgeçemeyeceği gerçeğini de göz önünde bulundurursak bu sütyen askıları kurtarıcı durumundadırlar. Giyilen kıyafete ve tarza uygun olarak bir sütyen askısı seçerek çok da hoş görünmek ve kıyafete bir espri katmak mümkündür.

İncili, çiçek desenli , taşlı , danteli gibi pek çok sütyen aksesuarları olduğu gibi bunların farklı renkte olanları da vardır. Sizin zevkinize uygun olarak seçeceğiniz birkaç tip sütyen askısı ile farklı tarzlar elde etmeniz de söz konusudur.

Sütyen aksesuarları sadece sütyen askıları ile de sınırlı değildir. Sütyenin arka askılarını bir aparat ile bir araya getirerek denizci tip bluzlardan sütyenin görülmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca makinede yıkanırken sütyenlerinizin deforme olmasını engelleyen sütyen yıkama topu da muhakkak ki kullanılması önerilen aksesuarlardan biridir.

Doğru sütyen aksesuarları seçin, hem sütyenlerinizi koruyun hem de tarzınızı konuşturun …