Home 3 2015 fantazi gecelik 3 Modayı takip ederek tarzını yakala
Modayı takip ederek tarzını yakala
Modayı takip ederek tarzını yakala

Modayı takip ederek tarzını yakala

Modayı takip ederek tarzını yakala

Modayı takip ederek tarzını yakala

Her sezon farklı giyim modelleri ve giyim tasarımlar gündeme geliyor. Modanın asıl tanımına baktığımızda ise her zaman için kişinin kendisine yakışanı tercih ederek kullanmasıdır. İç giyim modelleri işin içine girdiğinde de yine her vücut tipine uygun seçimlere öncelik tanınması gerekir. Sadece trend diye tarzınıza ve vücudunuza uygun olmayan bir iç giyimi tercih ettiğinizde hem eğreti bir görünüme hem de kötü bir duruşa sahip olursunuz. Bu yüzden de önceliğiniz her zaman için tarzınıza uyan seçimler olmalıdır ve Modayı takip ederek tarzını yakala mantalitesi ile kendimize uyan seçimleri yapmalıyız . Seçiminizi yaparken fantazi iç giyim modelleri arasından örneğin göbek bölgenizden şikayetçiyseniz seksi ve transparan babydoll modellerine yönelebilirsiniz.

Babydoll göğüs bölgesine oturan ve kalçanın üst bölgesine kadar genişleyen bir tasarıma sahiptir. Bu da göbek bölgesindeki fazlalıkları gizleyen ve daha şık bir duruş kazanılmasını sağlayan etkiyi yansıtacaktır.

Fantazi iç giyim denildiği zaman ilk olarak akla gelen modeller fantazi kostümler oluyor genellikle; fakat babydoll modelleri, farklı dekoltelerde tasarlanmış ve transparan gecelik modelleri de bu kategori içerisinde yer almaktadır. Bu yüzden de fantazi iç giyim modelleri geniş bir kategoride incelenmelidir. 2015 trendleri düşünüldüğü de ise transparan gecelik modelleri oldukça popüler.