Home 3 Bayan İç Giyim 3 Lingeria İç Giyim – Lingerie
İç Çamaşırı satan online siteler
İç Çamaşırı satan online siteler

Lingeria İç Giyim – Lingerie

Lingeria İç Giyim – Lingerie

lingeria iç giyim

lingeria iç giyim

Lingeria iç giyim 1994 yılında kurulmuş olup, şirket kuruluş tarihi itibari ile yurtdışında, kendi branşında ihtisas sahibi olmuş, dünya markaları ile ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunmuştur. 2004 yılında iç giyim, çorap ve mayo da dünya pazarının %70′ ini elinde bulunduran, toplam ciro hacmi 14 milyar dolar olan, 26 dünya markası ile ortaklık kurmuş ve Türkiye’ nin tek satıcı firması durumuna gelmiştir.

G LINGERIE mağazacılık için Lingeria iç giyim çatısı altında ayrı bir sistem kurulmuştur. Lingeria iç giyim başarılı çalışmaları ile G LINGERIE nin bu yılda başlamış olan gelişmesi büyük bir yükselişe ulaşılmış, satış noktalarını 15 mağaza ve 10 corner mağazaya ulaştırmıştır. Suan hazırda yeni açılacak olan G LINGERIE ve corner mağaza projeleri bulunmaktadır.

Bu süre içerisinde, bünyesinde bulundurduğu markaları öncelikle Türkiye de cok firmalı mağazalara tanıtıp satışlarını başlatmıştır. Ardından Türkiye coğrafi bölgelerinde marka olmuş iç giyim firmalarını kendi bünyesine almış ve büyütmüştür. Bu mağazaları ve yeni açılacak olan mağazaları G LINGERIE adı altında toplayıp, zincir mağaza olma bilincini geliştirmiştir.