Home 3 2015 iç giyim modası 3 Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?
Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?
Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?

Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?

Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?

Kadınlar İç Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Etmeli ?

Sütyen seçimi kadınlar arasındaki iç giyim seçiminde nerede ise ilk sırada yer almakta. Sütyen alırken dikkat etmeniz gereken tek şey ise giydiğiniz zaman sizi kesinlikle rahat ettirmesi, ve sıkmamasıdır. Sütyen alırken de beden ölçülerinizi çok iyi bir şekilde bilmeniz ve bu ölçüler doğrultusunda satın almanız gerekmektedir. Sütyen seçimini yaptınız ancak göğüsleriniz sütyenden taşıyor ise sütyeniniz küçük gelmektedir, daha büyük olan bedenini alarak yeniden deneyiniz. Sütyeni taktığınız zaman göğüslerinizin kesinlikle dışarı taşmaması gerekmektedir. Şunu kesinlikle unutmayınız ki sütyeni kullandıkça yavaş yavaş genişlemiş olduğunu göreceksiniz o yüzden de çok büyük ya da bol almak yerine biraz daha dar almayı tercih edin. Özet ile anlatacak olursak ; beğenerek hoşunuza gitmiş olan bir sütyeni seçtiniz, göğüsleriniz de taşmıyor ve sizi kesinlikle rahatsız etmiyorsa o sütyeni satın almamak için hiç bir nedeniniz yoktur. Sütyenlerinizin dışardan da belli olmamasını istiyorsanız kendi bedeninize uygun olan, işlemesiz ve genel olarak sade ürünleri seçin.

 

Külot seçimi de kesinlikle sütyen seçimi kadar çok önemlidir. Külot satın alırken kesinlikle rahat olmasına dikkat etmelisiniz, bol bir şekilde, olabildiğince ince ve kıyafet giydiğinizde kıyafetinizin üzerinden kesinlikle belli olmamalıdır. Üstelik siz ne kadar temiz olursanız olun mutlaka iç çamaşırlarınızı her gün değiştirmeniz gerekmektedir aksi takdirde değişik olan sağlık sorunlarına sebep olma ihtimali bulunuyor.

Bütün bunların yanında çorap seçimini de oldukça dikkatli bir şekilde yapmalısınız. Çekici ve hoş görünmeniz ise tamamen sizin elinizde olan bir şeydir, giymiş olduğunuz vücut çorabı sizi olduğundan daha  da fazla çekici ve çok daha hoş görünmenizi sağlar. Vücut çorabını eteklerin altına giymiş olduğunuzda ise bacaklarınız olduğundan daha da ince ve olduğundan çok daha uzun gözükecektir.

Ve bütün bunların dışında eğer çekici ve güzel olmak istiyorsanız kaliteli olan markaları tercih etmenizi önermekteyiz.