Home 3 Jartiyer Modelleri 3 Jartiyer Modelleri
timthumb

Jartiyer Modelleri

Jartiyer Modelleri

Jartiyer Modelleri

Jartiyer çeşitleri arasında seçim yapmak çoğu zaman zordur. Farklı farklı onlarca renk ve model çeşitliliği arasında kadınların kendilerine en çok yakışacak jartiyeri seçmesi kolay olmayabilir. Bazı küçük ipuçları kadınların jartiyer seçimlerini daha iyi yapmalarını sağlayabilir.

Jartiyer çeşitleri arasında en yaygın modellerden biri klasik jartiyerlerdir. Düz ya da dantelli bir bel bandından oluşan bu jartiyerler hem çok kullanışlıdır hem de sağlamdır. Eğer beliniz kalınsa yüksek bel lastiği olan bir jartiyer seçimi yapabilirsiniz. Bu jartiyeri yüne yüksek belli bir külotla tamamladığınızda belinizin kalınlığı göz çarpmayacaktır. Eğer beliniz inceyse o zaman bu inceliği ortaya çıkarmak için düşük bel lastiği olan bir jartiyer modeli seçebilirsiniz.

Jartiyer Modelleri arasında yer alan etekli jartiyerler hemen hemen her kadına çok yakışmaktadır. Basenleri geniş olan kadınların tek kat ve volansız jartiyer çeşitlerini tercih etmeleri basenlerinin daha ince görünmesini sağlar. Kat kat ya da volan etekli jartiyerler basenleri daha büyük ve kıvrımlı gösterir. Bu modeller özellikle zayıf kadınlara çok yakışmakta ve çekici imajlarına katkıda bulunmaktadır.

Jartiyer çeşitleri arasında leopar desenli olanlar özellikle kumral ve esmer kadınlara çok yakışırken sarışın ve kızıl kadınların zebra desenini tercih etmeleri gerekir. Zebra deseni açık tenli kadınlarda çok daha kaliteli ve şık bir görünüme sebep olur.

Günlük yaşamda jartiyer kullanılıyorsa daha üz modelleri tercih etmekte yarar var. Çorabı sıkı bir şekilde tutan çok lastikli jartiyer çeşitleri günlük kullanım için idealdir. Yatak odası ve fantazi giysisi olarak kullanılacak jartiyer çeşitleri söz konusu olduğuna ise iki lastikli modeller tercih edilmeli.

Jartiyer çeşitleri arasında seçim yapılırken renklerin çeşitliliğine de dikkat etmek gerekir. Kırmızı, siyah ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra lame ve altın tonlarında jartiyerler de bulmak mümkün. Ayrıca yeşil, pembe, mavi gibi enerjik ve canlı renkler de tercih edilebilir. Ama bizim tavsiyemiz her kadının en az bir tane siyah dantelli jartiyerinin olması.

Jartiyer çeşidi ne olursa olsun bir gerçek var: Jartiyer giyen her kadına çok çekici bir hava veriyor. Özellikle dantel bitimli çoraplarla ve topuklu ayakkabılarla bu imaj daha da kuvvetleniyor.