Home 3 2014 gecelik modelleri 3 İlişkide Fantazi İç Giyimin Önemi
İlişkide Fantazi İç Giyimin Önemi
İlişkide Fantazi İç Giyimin Önemi

İlişkide Fantazi İç Giyimin Önemi

İlişkide Fantazi İç Giyimin Önemi

İlişkide Fantazi İç Giyimin Önemi

Kadınlar, güzel ve seksi olmak için ellerinden geleni yaparlar. Dış görünüşleri güzel ve alımlı olsun diye her türlü cilt maskelerini yaptırır, saçlarını boyatır, hatta daha da ileri giderek estetik ameliyat yaptırmak için gözleri kapalı bıçak altına yatarlar. Ancak atladıkları bir şey var; Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. Peki, neden genelde güzel kadınlar hep aldatılırlar? Şimdi bu sorunun cevabımı bulmaya çalışalım.

Bizce kadınlar, yanlış bir düşünceye kapılarak, yalnızca dış görünüşleri ile partnerlerini ellerinde tutabileceklerine inanırlar. Oysa ki erkekler dış görünüş kadar, kadının iç giyim ve fantazi dünyasının da hoş, zevkli ve geniş olmasını beklerler. Çünkü erkeklerin fantazi dünyası oldukça geniştir. Kadınların aksine, iç giyim ve erotik kostümlere çok daha düşkündürler. Ama bazıları eşlerine bu konudan bahsedememektedir. Bu nedenle kadınların fantazi iç giyim alışverişlerine ağırlık vermeleri, çeşitlerini arttırmaları, fantezi dünyalarını genişletmeleri gerekmektedir.

Düşlerinde yaşadıkları fantazileri gerçekleştirebilmek için, tabi ki seksi fantazi iç giyim ve kostümleri satın almak tek başına işe yaramayacaktır. Burada önemli olan, aldıkları iç giyim ürünü ya da kostüme uygun rollere de girebilmektir. Utangaçlık ya da sıkılganlık yapmak çok yanlış bir tutum olacaktır. Şundan emin olmalısınız ki, ülkemizde oldukça büyük bir orana sahip olacak şekilde, kadın ve erkek vatandaşımız cinsel ilişkinin anlamını tam olarak kavrayabilmiş değillerdir.

Çoğu kadın, cinsel ilişkinin kısa sürmesinden ve orgazm olamamaktan oldukça şikayetçidir. Bunun yanında orgazmın ne olduğunu bilmeyen kadınların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Tabi ki burada tıbbi konulara girmeyeceğiz. Ancak birkaç küçük tavsiyede bulunmak istiyoruz. Şöyle ki kadınlarımızın, iç giyim ve fantezi giyime önem vermeleri, sık sık ve her seferinde değişik, fantazi takımlarla partnerlerinin karşısına çıkmaları, partnerlerini ve kendilerini daha çok memnun edecek ve daha düzenli bir seks hayatı yaşamalarına sebep olacaktır.

Mutlaka denemekte fayda var. Bahsi geçen ürünler, maliyetleri çok yüksek ürünler değiller. Kadınlar dış görünüşleriyle bir erkeği etkileyebilirler, ama fantezi iç giyim ve kostümleriyle, gecelerini unutamayacakları bir şekilde mutlu bitirebileceklerdir. İç giyim dünyaları genişledikçe, her gece seks yapmak isteyecek, ilişkiden sıkılmayacak, kaçmak zorunda kalmayacak ve başları hiç ağrımayacaktır.