Home 3 bikini modası 3 İç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
İç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
İç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

İç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

İç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

İç çamaşırı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Göğüsleri büyük göstermek için içi su dolgulu sütyen ürettiler
Dünyada ilk kez Magicformtarafından tasarlanan içi su dolgulu sütyen, yine ürünün ilk patentini alan marka. Hem düz kumaştan hem de dantelin karşı konulmaz şıklığı ile tasarlanan sütyenin askıları çapraz olarak da kullanılabilme özelliği sayesinde, omuzu açık kıyafetlerde göğüsleri en doğal şekilde iki beden büyük gösteriyor.

Büyük göğüsleri doğru sütyen seçimi ile küçültmek mümkün
Büyük göğüsler için ise, göğüs bedenini 2,5 cm. azaltan Minimiser modeli öneriliyor. Zarif ve mükemmel kesimli kup ile büyük göğüslü kadınlara rahatlık sağlayan, kaliteli kumaşı ile kalifiye işçilikle hazırlanan Minimiser sütyenler, D kup ve üzeri sütyen kullanan kadınların ilk tercihi. Göğsü dört bir yönden saran, koltuk altından da toplayan ve aynı zamanda hareket özgürlüğü veren Magicform küçültücü sütyenler, dekolte kıyafetler için de farklı modellerde tasarlandı. Yanlarında ve arkasında bulunan silikonlar sayesinde, hiçbir şekilde düşmeyen, çok ince süngerli dekolte kıyafetlerde hayat kurtarıcı olarak isimlendirilen Magicform markasının özel tasarımı olan askısız Minimiser modeli ise, içerisinde bulunan 3 baleni sayesinde göğsü avuç formunda kavrayıp, yukarı kaldırılmasını sağlıyor.

 

Spor yaparken nasıl bir sütyen kullanılmalı?
Özellikle spor yaparken tavsiye edilen Sports Bra, egzersiz yaparken göğüslerin farklı yönlere hareket etmesinden kaynaklanan sarkmayı en aza indirirken, pamuklu kumaşı sayesinde de terin rahatlıkla emilmesini sağlıyor.
Dikişsiz kuplara sahip olmasından dolayı, özellikle dar ve desensiz üstlerde tercih edilen T-Shirt Sütyeni, pedleri sayesinde göğüsleri daha formda gösterme özelliğine sahip.

Straplez kıyafetlerde sütyen seçimi nasıl olmalı?
Straplez, boyundan bağlı, tek omuz veya arkası çapraz tasarımlı kıyafetler için hazırlanan Multiway sütyenin askıları, giyilen kıyafete uygun olarak değiştirilme özelliği dolayısı ile hayat kurtarıcı olarak her kadının gardrobunda olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Genç kızların ilk sütyeni hangi özellikleri taşımalı?
Genç kızlığa adım atan minik prensesler için tasarlanan First Bra, tüm hayatları boyunca sağlıklı bir göğüs yapısı ve gelişimi için en önemli ürünler arasında yer alıyor. Yumuşak kopça detayı ve pamuklu kumaştan tasarlanan sütyen, beyaz ve pembe desenli alternatifleri ile hazırlandı.

Yeni anneler için emzirme sütyenleri
Koton ağırlıklı olarak pembe, beyaz ve siyah renklerde üretilen, gümüş iyonların sağladığı anti-bakteriyel özelliğe sahip Magicform emzirme sütyenleri, yeni annelerin ve bebeklerinin sağlıklarını ve rahatlıklarını korumaları için tasarlandı.  6’lı paketler halinde emzirme sütyenleri ile beraber yeni annelere emzirme sütyenleri ile beraber hediye edilen  emzirme pedleri ise, Magicform müşterileri tarafından hayat kurtarıcı olarak ifade ediliyor. Sütün akmadan ve yeni anneleri de rahatsız etmeden sütyenin içerisinde kalmasını sağlayan ürün, kolay kullanılabilir olma özelliğini taşıyor.

Emzirme gecelikleri annelerin hayatını kolaylaştırıyor
Pembe, nil yeşili ve krem renkler ile hayat bulan emzirme gecelikleri ve pijamaları ise , üzerinde bolero görünümü veren ve geceliğe dikili parçası ile yeni annelerin saten kurdelesini çektiği anda bebeğini kucağından bırakmasına gerek kalmadan tek eliyle açabilme rahatlığına sahip.

Vücut şekillendiren korseler ile fazla kilolarınızı kamufle edebilirsiniz
Magicform korseler, kıyafetlerinin altında düzgün bir görünüm tercih eden kadınlar için birebir.  Kamufle edilmek istenen  bölgeler için farklı modellerde hazırlanan korseler, etkili şekillendirmeyi ve rahatlığı hedeflerken, içerisinde bulunan likra sayesinde de hareket özgürlüğü sağlıyorlar. Karın, mide ve kalça gibi genellikle kamufle edilmek istenilen bölgeler için, tercih edilen kıyafetin özelliğine göre  ten rengi, siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan korseler, tam kontrollü ve yarı kontrollü çeşitlerle hazırlandı.

Askısız kıyafetler için çeşit çeşit büstiyerler
Özellikle gelinlik ve gece elbiseleri için bedeni bir beden küçülten, derin ve normal sırt dekolteli elbiseler için 2 farklı çeşitte tasarlanan büstiyerler,  askısız olarak da kullanılabiliyor. Dilendiğinde jartiyerleri de çıkartılabilen ürün, B, C ve D kuplar için beyaz, ekru ve siyah renklerle tasarlandı.

Dikişsiz külotlarla rahatlıkla keten pantolon giyebilirsiniz
Kıyafetlerinin dışından iç çamaşır izininin belli olmamasını tercih eden kadınlar için üretilen lazer kesimli tam dikişsiz külotlar, beyaz, fuşya, pembe, lacivert, yeşil ve siyah tonlarla ve string, şort ve normal gibi farklı modellerle hayat buldu.

Magicform’un iç çamaşırlarında antibakteriyel kumaş kullanılıyor
Magicform tarafından, Sporcu sütyenleri, Emzirme Sütyenleri, İlk Sütyenim gibi özellikli sütyenlerde ve  külotlarda kullanılan Antibakteriyel kumaşlar, cildin kalitesini koryup, bakteri üremesine karşı önlem alıyor. Sağlıklı iç giyimin, sağlıklı bir cilt ve sağlıklı bir hayat olduğunun bilincindeki Magicform, tüm külotların ağ bölgelerini de tasarıma uygun koton ile kaplıyor.