Home 3 Dantelli gecelik 3 İç Çamaşır Hakkında
İç Çamaşır
İç Çamaşır

İç Çamaşır Hakkında

İç Çamaşır

İç Çamaşır

Çoğu kadın ve erkek için dahil çamaşırı fazla önemli bir ayrıntıdır. Kimisi öncelikli olarak rahatlığı tercih ederek ayrıntılara çok dikkat etmezken kimi kadınlar için de hangi kıyafetle hangi rengin ve modelin giyildiği ayrı bir önem taşır. Hatta çoğu zaman kadınların gerçek iç dünyasını yansıtır iç giyim.

Kadınların iç çamaşırı seçimindeki titizliklerinin nedeni, önce kendilerini seksi ve hoş hissetmek, ardından da eşlerini etkilemektir. Peki kadınların bunca uğraşı, saatlerini dükkanlarda geçirip kendilerine en yakışan çamaşırları bulmaya çalışmalarının erkekler için önemi nedir?

Erkeklere yöneltilen bu soruya ilginç cevaplar alınabiliyor. Kimisi , temizlikten başka pek önem vermediğini söylerken kimisi duruma, yere ve zamana göre olmadık şeylerin bile hoşa gidebileceğini ifade ediyor.

İç Çamaşır , kadınlar için olduğu kadar erkekler için de büyük anlam taşıyor.

İç giyim konusunda çoğu kadın açısından temizlikten sonra gelen en mühim şeyin şıklık olduğu biliniyor. Normal bir kıyafet gibi görünmese bile gizliliğinin getirdiği heyecan da kadınların hoşuna gidiyor.

En fazla sevilen İç çamaşırlar…

Babydoll , mini ya da uzun bir elbiseyi andıran bir dahil giyim modeli. Kombinezon altına giyilen tanga ya da G -string adı verilen arkası ip çamaşırlar ve tek parça mayoya benzeyen, kimi vakit bir tünik ile tamamlanan body ‘ler de kadın iç giyiminin en sevilen ürünlerinden.

Çoğu kadın için iç çamaşırı çok mühim bir ayrıntıdır. Kimisi öncelikli olarak rahatlığı tercih ederek ayrıntılara çok dikkat etmezken kimi kadınlar için de hangi kıyafetle hangi rengin ve modelin giyildiği ayrı bir önem taşır. Hatta çoğu vakit kadınların gerçek dahil dünyasını yansıtır dahil giyim.

Kadınların iç çamaşırı seçimindeki titizliklerinin nedeni, evvel kendilerini seksi ve hoş hissetmek, ardından da eşlerini etkilemektir. Peki kadınların bunca uğraşı , saatlerini dükkanlarda geçirip kendilerine en yakışan çamaşırları bulmaya çalışmalarının erkekler için önemi nedir ?

Erkeklere yöneltilen bu soruya enteresan cevaplar alınabiliyor. Kimisi, temizlikten başka pek önem vermediğini söylerken kimisi duruma, yere ve zamana göre olmadık şeylerin bile hoşa gidebileceğini ifade ediyor.

Çamaşır , kadınlar için olduğu kadar erkekler için de büyük mana taşıyor. 26 yaşındaki Alper , erkeklerin kadın çamaşırına çok önem verdiğini söyleyerek şöyle devam ediyor: “ Erkekler dahil giyime deli oluyor. Mesela kafalarında taptıkları bazı renkler var. Bazılarını ise cok kötü buluyorlar. Hatta sırf dahil çamaşırı yüzünden bir kızdan vazgeçebiliyorlar. Ben biraz daha ılımlıyım o konuda. ”

İç giyim konusunda çoğu kadın açısından temizlikten sonra gelen en önemli şeyin şıklık olduğu biliniyor. Normal bir kıyafet gibi görünmese bile gizliliğinin getirdiği heyecan da kadınların hoşuna gidiyor.