Home 3 Erotik İç Giyim 3 Fantazi İç Giyim Dünyası
vücut çorapları
vücut çorapları

Fantazi İç Giyim Dünyası

Fantazi İç Giyim Dünyasıİlk Vücut Çorabı

Fantazi iç giyim denilince giyilen sıradan iç çamaşırlarından farklı olarak daha sıra dışı, erotik ve marjinal tasarımlardan oluşan kostümler, vücut çorabı, babydoll tarzı kıyafetler ve aksesuarlı iç çamaşırları akla gelir. Bu yazımızda vücut çoraplarından bahsedeceğiz.

Ünlu Mısır Firavunu  Keops’un  babası  olan firavun Snefru, bir gün yatıyla Nil Nehri’nde dolaşırken canı sıkılır ve yeni bir fantazi olarak kadınları balık ağlarına dolamasıyla başlar vücut çorabının macerası. Evrilerek günümüze kadar gelmesinin ana nedeni, tülün arkasındaki kadın vücudu temasının çeşitli varyasyon deneyimleri sonucunda olduğu kanaatindeyim.

Günümüzde diğer fantazi iç giyim ürünlerinde olduğu gibi, özel geceleri renklendirmek ve monoton giden aşk hayatına yeni bir boyut ve yeni bir heyecan katması amacıyla tercih edilmektedir.  İnternet vasıtasıyla daha geniş kitleye hitap etmekte ve her geçen gün daha çok kişinin dikkatini çekmekte olup  daha kolay ulaşılır hale gelmiştir.

Unutmayın! Her insanın içinde vızıldayan erotik bir arı mutlaka vardır…

 

İncir Yaprağından Seksi Kostümlere

Herşey Havva annemizin incir yaprağını keşfetmesi ile başladı. Kendisi bu ilk adımı atmasaydı, belki günümüzde kadınlar hiç iç giyime yönelmeyeceklerdi, iç çamaşırı diye bir kavram olmayacaktı. Ama bunda da bir hayır varmış demek ki; çıplaklar kampındaki hiçbir kadın ilgi çekmiyor.

Öyle ki sinema tarihinin ilk yıllarında yapımcılar; iç giyim ile yapılan çekimlerin çıplak kadından çok daha erotik bir potansiyel olduğunun farkına varmışlar. Eskiden kadınların iç giyimleri şimdikilerle kıyaslanamayacak kadar kaba, kullanışsız ve erkeğine işkence edecek tarzda zevksiz idi. Polyanna “küçük şeylerle mutlu olmalı” derken eminim günümüz seksi ve fantazi iç giyimini kastetmiştir J  Çağımızda gerek iç giyim gerekse fantezi – sexy iç giyim seçenekleri kullanıcılarına sınırsız seçme ve özgürlük hakkı sunmaktadır. İnsanlık tarihi göz önüne alındığında kadın hiç bir zaman iç çamaşırı seçiminde günümüzdeki kadar kendini rahat ifade edememiştir herhalde. Mini etek bile bundan 50 sene önce keşfedildiğine göre varın gerisini siz düşünün.

Geçmiş yıllarda fahişeler,  iç çamaşırlarını çıplak göğüslerini yukarı kaldırmak, kalçalarını vurgulamak ve vücutlarını daha alımlı göstermek için giyiyorlardı. Ama erkeklerin sokağa olan ilgisini evde bekleyen eşine göstermesinin zamanı gelmişti ve kadın tüm silahlarını kuşanmış olarak onu bekliyor olacaktı. Erotizm mi iç giyimi ya da iç giyim mi erotizmi tetikledi bilinmez ama ikisinin de hayatlarımıza çok büyük renkler kattığı su götürmez bir gerçektir. Dünyanın en ünlü iç giyim üreticileri podyumlarında en ünlü mankenleri kullanarak; kadınların bu sanatsal çizimlerden olabildiğince faydalanabilmeleri, fantazi dünyalarına yeni bir renk katabilmeleri, gecelerinin karanlığına parlak bir satenden yansıyan loş bir ışıltıyla bakabilmeleri ve mutluluklarına katkıda bulunabilmek için gece gündüz çalışmaktadırlar.

İç Giyim Deyip GeçmeFantazi İç Giyim Dünyası

 

İç giyim sektörü günümüzde akıl almaz bir hızla gelişmektedir. Bu hızlı gelişimde teknolojinin nimetleri tabiki tartışılmaz boyutlardadır. Ama arz olmadıktan sonra teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin çabaları boşuna olacaktır. İç giyim imalatçıları; kadınlardan talep geldiği sürece sınırlarını zorlamaya devam edecekler ve bu sese kulak vermek için günden güne daha yeni, daha ilgi çekici, daha sofistike çeşitlilikle ve onların fantazi dünyalarına yeni ufuklar açacak ve yeni arayışların içine gireceklerdir. Sektörde ki hızlı gelişime ayak uyduramayan üreticiler ancak sokak pazarlarında ki tezgahlarda yer bulabilecekler. Belki de gün gelecek; kadınlarımız o tezgahlardan da erotik iç giyim ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Kim bilir?

Fantazi iç giyiminde sadece kadınlar mı tüketici konumunda? Hayır..! Nasıl ki normal kıyafet seçiminde partnerin zevki ve beğenisi göz ardı edilmiyorsa, durum iç giyim olduğunda da aynı şey söz konusu olacaktır. Seksi iç giyim kıyafetlerinin amacı ve fonksiyonları diğer iç çamaşırlarından farklı olduğundan dolayıdır ki; satın alınırken her iki cinsin de zevki doğrultusunda olmalıdır.

Örneğin; mutsuz ve monoton geçen birlikteliğine bir nebze olsun renk katmak ve yeniden heyecan duymak için erkek arkadaşına sürpriz yapmaya niyetlenen bir bayan; kendisine seksi bir hemşire kıyafeti alıyor. Gece oluyor ve tüm çekiciliğini üzerine takınarak, iç gıcıklayan makyajı ve üzerine boca ettiği parfümüyle, işaret parmağını sus dercesine burnuna değdirerek ve salınarak odaya giriyor. Eyvah ..! Bir anda kurulan hayaller yıkılmaya, şimşekler çakmaya ve ortamda ki negatif enerji yükselmeye başlıyor. Nerden bilsin erkeğinin rahmetli annesinin hemşire olduğunu… Ne denir buna şimdi? Aşk kazası mı?Eskiden iç giyim denildiğinde kadınların aklına sadece sütyen ve külot gelirdi. Ama şimdi öyle mi? Basit bir külotun bile tanga, string, slip ve ipikini gibi çeşitleri ve bu çeşitlerin binlerce farklı modelleri kadınların beğenisine sunulmuştur.

Büyüklerimiz dış güzelliğin gelip geçici, önemli olan iç güzelliği derken iç giyimi kastetmemişlerdir. Ama iç giyimin cazibesi ve sırrı hizmet ettiği amaçta gizli. Başka hangi kıyafet; çiftlerin gecelerine, geleceklerine, mutluluklarına bu kadar etkide ve katkıda bulunabilir ki?

 

Babydoll Nedir?

Giyim dünyasında çok önemli yeri olan babydoll kalçada biten elbise anlamına gelir. İç giyim dünyasında ise etekleri kalçaya kadar olan iç giyimde kullanılan kumaşlarla imal edilen seksi görünümleri ile karşımıza çıkarlar. Ancak genel bakıldığında kalçadan aşağıda olan mini elbise ve geceliklere de yanlış bir tabirle babydoll denildiği görülmektedir. Babydoller seksi iç giyimin tercih edilen kıyafetleri olmalarına rağmen fantezi iç giyim kategorisinde bile kategorilenebilmektedir.

 

Fantazi İç Giyim Çeşitliliği

İç giyim sektöründe, günlük kullanılan ürünlerden ayrılan, kendi başına özel bir koleksiyonu temsil eden Fantazi İç Giyim ülkemizde oldukça ilgi görmektedir..Farklı olmayı seven bayanların ilgisini çeken birbirinden özel tasarımlar, özel üretim kumaş, dantel ve çeşitli aksesuarlarla üretilmektedir.
Biribirinden farklı Kostümler, Vücut çorapları,Vinyli takımlar, Babdydoller…ve daha fazlası..
Fantazi İç giyim olarak adlandırılan,geçmişten günümüze geceliğin çeşitlendrilmesi sonucunda oluşan bu seksi gruplar, özel anların özel giysileri olarak her kadının gardırobunda yerini almaktadır..

Kostümler; çeşitli aksesuarlar eklenerek üretilen bu sıradışı koleksiyon, eğlenceyi ve farklılığı sevenlerin ilgisini çeken çeşitliliğe sahiptir..
Vücut Çorapları; Estetik ve Erotizmin sembolü olan bu çoraplar, vücudu ikinci bir ten gibi sarıp, kesim ve işlemeleriyle oldukça baştan çıkarıcı bir görünüm oluşturmaktadır..Desen seçenekleri ile çok geniş bir yelpazeye sahip olan gruptur..
Vınyl Takımlar; Deri ile kumaşın buluşma noktası..Sütyen, Külot, Jartiyer, Mayokini gibi ürünlerde öne çıkan Vinyli takımlar farklı çeşit ve modellerle satışa sunulmaktadır..
Bu ürünler günden güne yeni ve sıradışı tarzıyla ürün kategorilerini genişletmektedir..

 

Erotik İç Giyim

Herşeyden önce erotizm, öncelikle bir ruh hali olduğundan herhangi bir giyim erotik giyim olamaz. Bu kıyafetler, uygun bir dizi erotik etkileri elde etmek için tasarlanmış olmalı da denilebilir. Bu tür giyim, seksi iç çamaşırı ve fetiş giyim içerir ve özellikle vücudun cinsel özelliklerine dikkat çekerek diğer giysilerden ayırt edilebilir.

Çoğu zaman vücudun erotal bölgelerini ön plana çıkartan ağsız külot veya yarık sütyen gibi çalışmalarla kendi tarzını vurgular.

Erotik takım alırken akılda tutulması gereken en önemli şey kişinin kendi konfor seviyesidir. Giyildiğinde ve aynaya bakıldığında fiziksel konfor yakalanmışsa kişiyi duygusal olarak da rahat hissettirecektir. Sonrasında kendinize sormanız gereken şey, giydiğinizde erotik etki türünün nasıl olduğu. Çünkü erotik giysinin türü sizi satın almaya yönlendirecek en önemli şeydir. Bir garip ruh hali oluşturmak istiyorsanız örneğin, o zaman fetiş giyim çizgisinde bir şey almak isteyebilirsiniz. Eğer şık ve zarif görünmek istiyorsanız, dantelli babydolleri tercih edebilirsiniz.Ya da hafif görünmek isteyebilir ve eğlenceli bir şeyler almak isteyebilir veya fantastik anlar yaşamak isteyip çeşitli fantazi iç giyim kostümleri alabilirsiniz. Olanaklar sınırsız ve bazen seçim yapmak işin en zor kısmıdır. Ama kendinizi seçimlerin arasına sıkıştırmanıza gerek yok. Herhagi birini alarak sürpriz bir ruh hali de deneyebilirsiniz.

Her şeyden önemlisi sizin ve eşinizin kendi zevkleriniz olduğunu unutmayın.

Leave a Reply