Fantazi iç giyim
Fantazi iç giyim

Fantazi iç giyim

Fantazi iç giyim

Fantazi iç giyim

Fantazi iç giyim ürünleri her gün giyilen iç giyim ürünlerinden farklı olarak daha iddialı tasarımlara sahip olan ve cinsel yaşamı hareketlendirmek ve renklendirmek için üretilmiş ürünlerdir. Fantazi iç giyim her geçen gün gelişen, artarak çoğalan bir kesime hitap ederken, özellikle de gençler arasında kullanımı yaygınlaşmaktadır. Fantazi iç giyim tasarımları oldukça geniş bir kategori seçeneğine sahiptir. Son yıllarda büyük ilgi görmeye başlayan vücut çorapları, jartiyerli büstiyer takımları gibi ürünlerin yanı sıra seksi kostümler, iddialı gecelikler ve ikili takımlar gibi farklı pek çok ürün seçeneği bulunmaktadır. Vücut çorapları tüm vücudu saran ve son derece etkileyici bir görünüme sahip olan iddialı tasarımlardır. Standart ölçülerde üretilen vücut çoraplarının yanı sıra aynı zamanda büyük beden vücut çorapları da üretilmektedir. Vücut çorabı kullananlar bu tasarım ile kendilerini çok daha çekici ve seksi hissettikleri konusunda hemfikirdirler.

Fantazi iç giyim denildiğinde, akla ilk gelen ürünlerin başında fantazi gecelik takımları yer almaktadır. Son yıllarda sadece bu alanda üretim yapan pek çok marka bulunurken, ayrıca Ş.Gümüş, Maranda, Rosaria ve Sistina gibi ünlü iç giyim markaları da fantazi gecelik üretiminde çeşitli modelleri ile iddialarını ortaya koymuşlardır. Fantazi gecelikler diğer gecelik takımlarına oranla çok daha iddialı tasarımlara sahiptir ve pek çoğu vücut hatlarını ortaya çıkaran tül ya da dantellerden üretilmektedirler. Fantazi gecelikler özellikle de cinsel hayatlarının artık monotonlaşmasından şikayet eden çiftlerin tercih etmesi gereken ürünlerdir. Yine aynı şekilde daha canlı ve renkli bir cinsel hayat sürmek isteyen çiftlerde fantazi iç giyim ürünlerini ve fantazi gecelikleri tercih etmelidirler.

Fantazi iç giyim, tüm bunlara ek olarak tüylü maskeler, göğüs bantları ve tüllü bacak bantları gibi aksesuarları da kapsamaktadır. Günlük olarak kullanılan sütyen ve sütyen takımlarının yanı sıra ayrıca fantazi iç giyim kapsamında üretilen fantazi sütyen ve sütyen takımları da üretilmektedir ve çok fazla tercih edilmektedirler. Bu takımlar genelde ikili olarak üretilirken, jartiyer takımlarının eklendiği çok parçalı takımlarda bulunmaktadır. Jartiyer takımları, fantazi iç giyimin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilirken, özellikle de ince vücut hatlarına sahip bayanlarda çok daha seksi ve baştan çıkarıcı bir görünümün oluşmasına yardımcı olmaktadırlar.