Home 3 Eros 3 Eros İç Giyim
1205A

Eros İç Giyim

Eros İç Giyim

Yunan mitolojisinde Eros, aşk, seks ve şehvet kölesidir. Bazen doğurganlık tanrısı olarak da tapılan Eros, erotik gibi kelimelerin de kökünü oluşturur. Eros, genelde Afrodit’le beraber anılır ve Dionysus gibi bazen Eleutherios yani kurtarıcı olarak görülür. Geleneklere göre, Afrodit kadınların erkeklere olan aşkını temsil ederken Eros esasında erkek için olan aşkın temsilcisiydi. Hesiod’un genel olarak kabul gören teorisine göre Eros, Khaos, Gaia ve Tartarus’tan sonra evrene dördüncü gelmiştir. Eros sadece aşkın ya da seksin tanrısı değil, bu inanca göre aynı zamanda sonsuza dek sürecek olan yaratıcı üreme işleminin de sembolüdür.

Eros iç giyim Istanbul’da üretilmekte, Avrupa ve Orta Doğu’nun birçok ülkesine satılmaktadır. 39 yıldır Eros çamaşırları ile bilinen marka her sezon erkek iç giyim modellerinde çıkartığı ürünler ile öncü oluyor. Erkek iç giyim ürünlerinde en rahat ve en kaliteli ürünleri üreten Eros artık Türkiye’de oldukça iyi yer edinmiş ve güven sağlamış bir marka konumunda. Marka Türkiye’de, en ünlü iç giyim markalarından bir olan Dagi ile aynı tesislerde aynı firma tarafından üretiliyor. Firma kurumsal bir altyapıya sahip ve müşteri memnuniyetine oldukça özen gösteriyor.

Eros ürünlerinde son zamanlarda ortaya çıkan en önemli özelliklerden birisi de, henüz Türkiye’de yeni olmasına rağmen hemen kabul gören MODAL. Atlet, boxer ve slip modellerinde kullanılan modal Eros’u bir adım daha öne geçiriyor. Modal kayın ağacından elde edilen bir ürün ve doğal bir elyaf yapısına sahip. Pamuk da doğal ancak modalın farkı, anti bakteriyel olması. Bu ozelliği, modalın doğal bir elyaf olmasından ve yapısında anti bakteriyel oluşundan kaynaklanıyor. Modalın doğal bir anti bakteriyel olduğu ve vücutta mikrop üremesini engellediği ve daha sağlıklı giysiler sunduğu artık kanıtlanmış ve kabul görmüş bir durumdur. Eros iç çamaşırlarını corapicgiyim.com web sitemizde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Bu sayfa üzerinde gördüğünüz resimler 2012 ve 2013 koleksiyonu ürünleridir. Tüm güncel ürünleri web sitemizden görebilirsiniz.

Leave a Reply