Home 3 Erkek giyim 3 Erkek Modası Artık Daha Da Renkli Oldu
Erkek Modası Artık Daha Da Renkli Oldu
Erkek Modası Artık Daha Da Renkli Oldu

Erkek Modası Artık Daha Da Renkli Oldu

Erkek Modası Artık Daha Da Renkli Oldu

Erkek Modası Artık Daha Da Renkli Oldu

Moda kadınlar için sürekli değişir, erkekler ise neredeyse hep aynı şeyleri giymekte gibi geliyor ancak aslında bu öyle değil. Birileri erkeklerin hangi şekilde giyineceğini de düşünmekte; burada ki en önemli mesele ise erkeklerin modaya çok az daha sempatik bakmasını sağlayabilmektir!

 

Bu sezonda erkek kreasyonlarındaki en önemli tema da özgürlük. En iyi giyinebilen erkek, kendine özgü giyinmekte olan erkektir fikrinden yola çıkılıp son derece kısıtlı bir giyim kalıpları olan erkekler için kurallar yıkılıp artık hayal gücü devreye girmeye başlıyor. Özgürlüğün getirmiş olduğu bir diğer olgu da doğal olarak, rahatlıktır. Modacılar da artık erkekleri çok sıkıcı ve kasıcı olan takım elbiselerden kurtarıyor. Kendine özgü olan çizgilerle hem şık hem de rahat giyinmenin tüyolarını veriyorlar.

 

Rahatlık ile özgürlük ve hayal gücü demiştik. Bu üç tane bileşenin ortaya çıkarmış olduğu ve kreasyonlarda hemen göze çarpmakta olan özellik ise renkler. Kim demiş ki erkekler hiç renkli giyinmezler diye? Bundan sonra onu diyenler çok yanılıyor! Artık erkekler de rengarenk. Pembe renkli pantolonlar, yeşil renkli ceketler, turuncu renkli gömlekler, kırmızı renkli terlikler… Bu yaz mağazalarda ki erkek reyonları bayanlarınkinden çok daha renkli olacak!

Bu yazıyı okuduktan sonra gözleriniz kamaşmış olabilir, ya da şöyle düzeltelim, gözlerinize de inanamamış olabilirsiniz. Bunların biraz fazla iddialı oldukları çok doğru; zaman ile alışırız büyük bir ihtimal ile… Aslında biliyoruz ki, bu trende kesinlikle alışamayacak , her zaman ve her yerde, sonsuza kadar cool (!)  bir şekilde kalacak olan erkekler de var ve tabiki de biz onlar için de bazı değişik şeyler bulduk..

Renkli ve çok eğlenceli ya da çok cool, bu sezon da ruh halinizi ve kişiliğinizi ifade etmekte olan giysiler bulmakta kesinlikle hiç bir zorluk çekmeyeceksiniz. Bir yerlerde kesinlikle size uygun olan bir şeyler vardır!