Home 3 Doreanse 3 Erkek İç Giyim De Doreanse Farkı
doreanse-5002-boxer-body-black-front

Erkek İç Giyim De Doreanse Farkı

Erkek İç Giyim De Doreanse Farkı

Erkek İç Giyim De Doreanse Farkı

Erkek iç giyim de doreanse farkı alanındaki kısıtlı model seçeneklerine rağmen Doreanse bu alanda çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Erkek iç giyim modasını yakından takip eden Doreanse’nin  desenli bokser modelleri erkekler kadar kadınlar tarafından da çok beğeniliyor. Doreanse 1999 yılından bu güne kadar tasarladığı erkek iç çamaşır takımları ile erkeklere şık, sağlıklı ve fit bir görünüm vadediyor.

Doreanse’nin erkek slip modelleri çok sağlıklı. Erkeklerin vücut yapılarını en estetik şekilde ortaya çıkaran erkek slip modellerindesağlıklı malzemeler ve kaliteli bir işçilikle çalışıldığı belli oluyor. Aynı şekilde boxer takımları da özenli dikişlerle imal edilmiş. Erkeklerin vücudunu saran erkek külot modelleri esnek yapıları sayesinde sıkmadan giyim olanağı sunuyor.

Doreanse’nin erkek atlet modelleri de oldukça çekici. Geniş askılı , açık yakalı klasik erkek atletlerinin yanı sıra, kollu içlik tarzında tasarlanan erkek atletleri erkekler için çok sağlıklı ürünler olarak ön plana çıkıyor. Özellikle spor yapan erkekler için tasarlanan atlet bokser takımları teri emen yapılarıyla erkeklere büyük kolaylık sağlıyor.

Doreanse’nin erkek kolsuz atlet modelleri de oldukça farklı bir şıklık taşıyor. Bu atletler vücuda tam olarak oturuyor. Erkek güzelliğine önem veren kadınların da ilgisini çeken bu ürünler her yaştan erkeğe hitap ediyor.

Erkek iç çamaşır seçenekleri gerçekten çok kısıtlı. Erkek atlet, erkek külot modelleri de belli bir yere kadar yenilenebiliyor. O yüzden erkek iç giyimi üreticileri modellerde pek değişiklik yapamasalar bile renklerde ve desenlerde yenilikçi adımlar deniyorlar. Doreanse bu konuda da çok başarılı bir çizgi izliyor. Erkek içi çamaşırı takımlarında siyah ve beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra dore ve sarı gibi renklerde iç çamaşırlarıda yer alıyor. Seçilen desenler de erkek gücünü ve imajını yansıtacak şekilde düzenlendiğinden Doreanse gerçekten takdir edilmeyi hak ediyor.