Home 3 Bayan İç Giyim 3 Doreanse İç Giyim Hakkında
doreanse giyim
doreanse giyim

Doreanse İç Giyim Hakkında

 

Doreanse İç Giyim Hakkında

Doreanse İç Giyim Hakkında

Doreanse, ASRY Tekstil çatısı altında yer alan markalardan biri. 1999 yılından beri iç giyim sektöründe yer alan Doreanse İç Giyim, Avrupa ve Balkan ülkelerinde pek çok ülkede satılıyor.

Yılda 2.5 milyon adet üretim kapasitesine sahip olan Doreanse İç Çamaşırı slip, string, boxer, atlet, T-shirt, gecelik, pijama, body ve jartiyer gibi ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesine sahip. Müşteri memnuniyeti odaklı üretimiyle Doreanse Bayan İç Giyim, kaliteli ürünleriyle fark yaratıyor.

Termal ürünleriyle yenilikçi vizyon sahibi olduğunu kanıtlayan marka, Doreanse Termal etiketli ürünleriyle öne çıkıyor.

Doreanse Erkek Boxer Türkiye’nin en üretken erkek iç giyim markalarından biri olan Doreanse, koleksiyonuna kattığı Doreanse erkek boxer modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Doreanse erkek boxer modellerindeki çeşitlilik kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Her yaştan ve her zevkten erkeğe hitap edecek modelde boxer tasarlayan markanın ürünleri çok ince bir zevki yansıtmakta ve kalitesi ile uzun süreli kullanım sağlamaktadır.

Doreanse erkek boxer öncelikle renkleriyle dikkat çeker. Klasik siyah ve beyaz boxer modelleri her dönem erkekler tarafından pratik bir şekilde kullanılır. Bunun yanı sıra kırmızı, bordo, gri gibi temel renklerde Doreanse boxer modelleri de bulunmaktadır. Boxerların içinde en çok ilgi gören renklerden biri metalik gümüş rengidir. Uzay çağı modasını yansıtırcasına göz alıcı olan boxer erkeklere çok çekici ve güçlü bir imaj kazandırır.

Kadınların erkeklerde görmekten çok hoşlandıkları baskılı modeller de Doreanse erkek boxer modelleri içinde yer almaktadır. Gücü simgeleyen şimşek, yıldız gibi grafik bakıların yanı sıra yazılı ve sevimli desenli boxer modelleri de mevcuttur. Kadınlar eşleri için bu ürünleri çok tercih etmektedir.

Doreanse boxer modelleri içinde neon renkli boxerlar n son trendleri yansıtır. Neon yeşil, mavi ve kırmızı renklerde hazırlanan boxerlar cesur, modayı takip eden ve yenilikçi bir erkek imgesinin oluşmasına katkıda bulunur.

Doreanse boxer modelleri denince sadece renklerden bahsetmek yetersiz kalmaktadır. Her ortam için farklı kalıplarda hazırlanmış boxer modelleri vardır. Klasik uzun paçalı dar boxerların yanında mini kesim düşük belli boxer modelleri de kullanıcılar tarafından kabul görmüştür. Yüzücülerin kullandığı mayolara benzeyen, bel yanları iyice inceltilmiş ve hatları daha sıkı gösteren Doreanse erkek boxer modelleri koleksiyonda yerlerini almaktadır.

Farklı zevkler ve fanteziler için tasarlanmış, yanlardan transparan erkek boxerlar erkekler tarafından kadınların da yoğun ilgisini kazanmaktadır.

Leave a Reply