Home 3 2014 gecelik modelleri 3 Çeyizlik Gecelik Modelleri
Çeyizlik Gecelik Modelleri
Çeyizlik Gecelik Modelleri

Çeyizlik Gecelik Modelleri

Çeyizlik Gecelik Modelleri

Çeyizlik Gecelik Modelleri

Her bir yanda düğün telaşesi devam ederken sıra eninde sonunda çeyizlik gecelik modellerine geliyor öyle değilmi ?

Düğünde yıldız sizsiniz sonuçta tüm gözler sizin üzerinizde sizin danslarınızda sizin davranışlarınızda , ya düğünden sonra ?

Düğün bittikten sonra üzerinizde eşofmanlarınızlamı durmak istersiniz yoksa gayet hoş , çekici bir gecelikmi ?

Çeyizlik gecelik modelleri denildiğinde akla ilk olarak beyaz ve genellikle saten gecelikler gelir . Eğer klasik değerlerden vazgeçmek istemeyen bir kadınsanız ve beyazın o masum etkisini sürdürmek istiyorsanız o zaman size romantik saten bir gecelik ve sabahlık takımı önerebiliriz. Açık yakalı, ip askılı ve dantel detayları olan bir çeyizlik gecelik sizin aradığınız ürün olabilir.

Ve tabiki diğer bir alternatif olarak sürpriz yapmayı severseniz gündüz beyaz gelinlik ile gezerken , gece siyah çekici bir gecelik ile şaşırtıcı bir an yaşatabilirsiniz .Eğer siyah ilk geceniz için çok fazla olur diyenlerdenseniz gece mavisi ya da kırmızı bir çeyizlik gecelik tercihi de yapabilirsiniz.

Çeyizlik gecelik modelleri sizin tercihinize bağlı olarak uzun ya da kısa olabilir. Sizin tercihinize kalmış. Ama evliliğin ilk günlerinde tarzınızı ortaya koyabilmek ve eşinizle özel anlarınızı daha da kalıcılaştırmak için bazı detaylar da önem kazanır. Mesela kısa bir çeyizlik gecelikle kullanabileceğiniz jartiyer takımı çok çarpıcı bir etki yaratacaktır.