Home 3 Balayı iç giyim 3 Bayan iç giyim
Bayan iç giyim
Bayan iç giyim

Bayan iç giyim

Bayan iç giyim

Bayan iç giyim

Giyinmek, tarihin bilinin sayfalarından bu yana insanoğlu için öncül ihtiyaç olmuştur. Gerek vücudu koruyup kuşatan yapısı gerek de özel bölgeleri gizlemesi giyinmek konusundaki hassasiyeti en üst noktaya çıkartmıştır.İnsanların giyim ile olan ilişkileri devam ettikçe ve takvim yaprakları ilerledikçe ürün algısının önce belirli temeller üzerine konumlandığını ardından farklı yelpazelerin oluştuğu görülmüştür. Tüm bu gelişim süreci içerisinde farklılığı günümüze kadar sürecek ve en dikkat çekici konulardan biri olan bayan iç giyim de nasibini almıştır. Bu sayede hayatın bize sunduğu en büyük hediye olan kadınlarımız için sadece onlara özel, sadece onların kendilerini istediği şekilde görebileceği, aynanın karşısına geçtikleri zaman hayallerini karşısında izleyebilecekleri, kısacası her şeyiyle kadın olmanın gururunu hissedebilecekleri bir bayan iç giyim olanağı çıkmıştır ortaya.

Tabii ki ele aldığımız bu husus, olayın en temel halini yansıtmaktadır. Yani, biraz daha açacak olursak; her şeyden önce genele yayılmış olan o önyargıyı kırmak gerekmektedir. Bayan İç giyim denince zihinde oluşan o birkaç parçalık bez parçalarını kafadan silmekle işe başlayabiliriz mesela! Evet, bu adım kadınlığı daha iyi hissetmek adına son derece önem arz etmektedir. Eğer halen yazı genelinde sözünü ettiğimiz standart hatta klişe iç giyim kombinlerinin içindeyseniz vurgulamaya çalıştığımız gizli gücü, kadın olma şıklığını ve gücünü ilk etapta hissedemiyor olmanız normaldir. Bu sebepten öncelikle bayan iç giyime yönelik ilkel algıları sıfırlamakla başlamalıyız işe.

 

Bu noktada bilinmesi ve üzerinde durulması gereken en önemli husus yaptığımız tercihteki kalite olmaktadır hiç şüphesiz ki. Fakat bu kalite kavramını açmakta fayda var. Çünkü iç giyim için her ne kadar görsel zenginlikten, farklılıktan yana olduğumuz söylesek de bu sıfırların başına bir koymadığımız zaman hiçbir anlam, hiçbir değer ifade etmeyecektir! Genital bölgelerin vücudumuzda en hassas bölgelerin başında gelmesi gerçeği, buna yönelik seçimelerin önemini de ilk sıraya almakta doğal olarak. Nitekim tamamen rahat ya da sağlıklı hissetemedikten sonra evrendeki en gösterişli, en çekici hatta daha ileri gidelim; en tutkulu çamaşırı da geçirsek bedenimize bir anlam ifade etmeyecektir!

 

Öyleyse, öngördüğümüz ölçülerde öncelikle standart algılarımızı yıkmalı, sonrasında çok titiz bir seçim yapmalıyız bayan iç giyiminde önümüze engel olan ve aşılmaz diye ifade edilen duvarları aşmak için! Bazen bir jartiyer takımıyla, bazen babydoll ile bazen de satenin, tülün, pamuksu dokunun tutkulu – bir o kadar da keyif verici kendinize apayrı bir atmosfer yaratmak için hazır olun!